ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

„Twój biznes – Twoja szansa” – znamy zwycięzców!

13.06.2016
Konkurs, skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych miał na celu aktywizację i promocję przedsiębiorczości wśród uczniów. Mieli oni za zadania napisać biznes-plan – jury oceniało nie tylko pomysł, ale również możliwość jego wprowadzenia na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie. W konkursie udział wzięło 13 uczestników. Trzeba zauważyć, że prace były zróżnicowane i wyjątkowe. Zwycięzcy otrzymali wspaniałe nagrody – aparaty fotograficzne za I miejsce, tablety za II i urządzenia wielofunkcyjne za II miejsce. Sponsorami nagród byli Bank Spółdzielczy w Ząbkowicach Śląskich, Urząd Miejski w Ząbkowicach Sląskich i Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich.

Szkoła Gimnazjalna

III miejsce otrzymuje Zuzanna Forczek – za biznesplan „ Bar – naleśnikarnia Potworne Naleśniki” (mobilna gastronomia) – głównym celem firmy jest sprzedaż szybkich i pysznych naleśników w wielu rodzajach i formach. Naleśniki będą wydawane na wynos z „food trucka”.

II miejsce otrzymuje Laura Machnik- za biznesplan „Przystań”, którego nadrzędnym celem jest utworzenie ośrodka zajmującego się czasową opieką nad osobami starszymi tzw. „przedszkole dla osób starszych”.

I miejsce otrzymuje Paulina Badecka – za biznesplan Gospodarstwo Agroturystyczne „U źródła Ślęży”, którego podstawowym celem jest prowadzenie całorocznego gospodarstwa agroturystycznego przy działającym gospodarstwie rolnym.

 

Szkoła Ponadgimnazjalna

III miejsce otrzymuje Aleksandra Grudzińska – za biznesplan „Auto szrot- spółka cywilna” podstawowym celem działalności jest oferowanie usług legalnej kasacji i demontażu pojazdów oraz sprzedaż używanych części. 

II miejsce otrzymuje Katarzyna Grudzińska za biznesplan „Kawiarnia Caffe Italiano”- głównym celem działalności jest sprzedaż włoskich kaw oraz koktajli wytwarzanych ze świeżych produktów. 

I miejsce otrzymuje Angelika Kucharska za biznes plan Gospodarstwo rolne z hodowlą bydła mięsnego, celem przedsiębiorstwa jest produkcja najwyższej jakości zbóż, paszy  oraz hodowla bydła mięsnego.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.