ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Tydzień e-książki w Ząbkowicach Śląskich

03.03.2016
Z okazji Międzynarodowego Tygodnia E-książki (6-12 marca) Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Księgi Henrykowskiej w Ząbkowicach Śląskich oferuje czytelnikom w okresie od 6 do 16 marca br. poszerzony zestaw tytułów na platformie IBUK Libra o książki z następujących kategorii: literatura faktu, literatura kobieca, kryminał, sensacja, thriller.

Przez dziesięć dni czytelnicy IBUK Libra otrzymają dostęp do pełnych treści wszystkich książek z ww. kategorii. Zasady korzystania z IBUK LIBRA będą bez zmian, zwiększy się tylko pula dostępnych tytułów.

Książkę miesiąca, która będzie dostępna na stronie głównej IBUK Libra (www.libra.ibuk.pl) przez jeden miesiąc, a pozostały do przeczytania czas odmierzy specjalny zegar. Zamiast książek Domu Wydawniczego, będą udostępniane czytelnikom najlepsze tytuły spośród wszystkich nowości książkowych całej grupy PWN. W marcu rozpoczynamy od książki „Niepewność przekleństwem kobiet”, autorstwa Helene Lerner.

W serwisie www.libra.ibuk.pl dostępnych jest ponad 3000 tytułów pozycji naukowych i beletrystycznych. Korzystać z nich można przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Kody PIN można bezpłatnie otrzymać w Wypożyczalni dla Dorosłych oraz w Filii na Osiedlu XX-lecia.

Zapraszamy do korzystania z platformy IBUK Libra, gdyż zasób książek w tym miesiącu będzie zdecydowanie większy.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.