ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Uczennica Publicznego Gimnazjum nr 2 z wizytą w Parlamencie Europejskim

28.06.2013
Anna Marcinków - laureatka I miejsca w konkursie plastycznym p. n. „Różnorodność Kulturowa Obywateli Unii Europejskiej gościła wraz z opiekunem w Parlamencie Europejskim. Wycieczkę do Brukseli ufundował Poseł do Parlamentu Europejskiego Piotr Borys.

Konkurs został zorganizowany z okazji dwudziestej rocznicy wprowadzenia obywatelstwa Unii Europejskiej, przypadającej w 2013 roku i ogłoszenia Roku 2013 Europejskim Rokiem Obywateli. Anna Marcinków – laureatka nagrody głównej, gościła w tym tygodniu w Parlamencie Europejskim w Brukseli, gdzie spotkała się z Posłem Piotrem Borysem.

Serdecznie zapraszamy na pokonkursową wystawę prac, która odbędzie się podczas Dni i Nocy Krzywej Wieży w Ząbkowicach Śląskich w dniach 12-13.07.2013 r.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.