ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Uczestnicy ząbkowickiego MulitiSportu nagrodzeni

06.08.2015
W czerwcu ząbkowicka grupa MulitiSportu wzięła udział w konkursie fotograficznym pt. „Jesteśmy lekkoatletami”. Celem konkursu było promowanie różnych form lekkiej atletyki i popularyzacja "królowej sportu" wśród dzieci i młodzieży. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięskie grupy wśród których znalazła się nasz ząbkowicki team. Nagrodą dla laureatów/zwycięzców jest wyjazd na LOTTO Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej, który odbędzie się 13 września 2015 r. na Stadionie Narodowym.

Instytut Sportu i krajowy operator Programu MultiSport przekaże bilety na to wydarzenie, pokryje koszty transportu do Warszawy oraz zapewni wyżywienie. Dodatkowo przed rozpoczęciem zawodów dzieci będą mogły wziąć udział w Pikniku Lekkoatletycznym.

 

MulitiSport- program aktywności sportowej dla dzieci klas IV-VI to zajęcia pozalekcyjne prowadzone w różnych blokach tematycznych pod kierunkiem trenera- Pana Leszka Żurka, nauczyciela wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej nr 3.

 

Projekt MultiSport w roku 2015 współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. 

 

Gratulujemy ! 

 

Nagrodzone zdjęcie:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.