ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Umiem pływać 2016 – podsumowanie projektu

25.11.2016
Gmina Ząbkowice Śląskie w 2016 r. uczestniczyła w dwóch edycjach projektu „Umiem pływać” o regionalnej nazwie „Dolnoślązak Umie Pływać 2016”. Projekt dofinansowywany był ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów w ramach dotacji Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego a realizowany za pośrednictwem Dolnośląskiej Federacji Sportu we Wrocławiu. Adresatami projektu byli uczniowie klas I-III, program obejmował 10 zajęć (po 2 godziny lekcyjne) na basenie w Kłodzku pod okiem wykwalifikowanej kadry.

W pierwszej edycji programu (kwiecień- czerwiec) udział wzięło 4 grupy dzieci, każda z nich po 15 osób. Uczestnikami zajęć były dzieci uczęszczające do szkół podstawowych w Braszowicach, Stolcu, Zwróconej i szkoły podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich.   W drugiej edycji programu (październik- listopad) udział wzięło 2 grupy dzieci, każda z nich po 15 osób. Uczestnikami zajęć były dzieci uczęszczające do szkoły podstawowej nr 1 i nr 2 w Ząbkowicach Śląskich.

Gmina Ząbkowice Śląskie planuje swój udział w kolejnych edycjach programu.                                             

 

  

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.