ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ząbkowicki Mobilny Urzędnik

05.11.2020
„Panująca pandemia sprawia nam wszystkim wiele trudności w codziennym funkcjonowaniu. To także okres trudny w szczególności dla seniorów i osób z niepełnosprawnościami. Seniorom rekomendowane jest pozostawanie w domach i nie wychodzenie bez wyraźniej potrzeby. Wiemy jednak, że często musimy załatwić w urzędzie jakąś pilną sprawę. Aby pomóc naszym seniorom oraz osobom z niepełnosprawnościami w załatwianiu spraw pilnych i niecierpiących zwłoki, podjąłem decyzję o uruchomieniu projektu Ząbkowickiego Mobilnego Urzędnika.” – powiedział burmistrz Marcin Orzeszek.

Projekt skierowany jest do osób w wieku 70+ oraz z niepełnosprawnościami. Zgłosić można się poprzez adres e-mail: sekretariat@zabkowiceslaskie.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 74 8 165 309. Następnie należy podać adres, temat sprawy oraz godziny, w jakich będą Państwo dostępni w domu ( od godz. 8:00 do godz. 14:00). Prosimy także o odpowiedzialność i informacje o ewentualnej odbywanej kwarantannie lub kontakcie z osobami zarażonymi.

W podanym terminie (ten sam dzień lub następny dzień roboczy) przyjedzie do Państwa pracownik Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich i pomoże w załatwieniu sprawy bez wychodzenia z domu.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.