ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 sierpnia 2016 r. obowiązywać będzie nowy wzór deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

29.07.2016
Uwaga: Właściciele nieruchomości, którzy wcześniej złożyli deklarację i do 1 sierpnia 2016 r. nie zaszły w ich przypadku zmiany w stanie faktycznym, które wymagałyby złożenia nowego formularza (zmiany wpływające na powstanie lub ustanie obowiązku wnoszenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, zmianę wysokości opłaty lub zmianę danych wskazanych w deklaracji) nie są zobowiązani do składania nowej deklaracji. Formularze do pobrania znajdą Państwo w zakładce Nowy System Odbioru Odpadów Komunalnych oraz w Biuletynie Informacji Publicznej od 1 sierpnia 2016 r.

Wzór deklaracji:  dekl-do-uchway.pdf

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.