ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Uroczysta Sesja Sołtysów

11.03.2021
Pierwsza tegoroczna sesja Przewodniczących Organów Wykonawczych Jednostek Pomocniczych z terenu Miasta i Gminy Ząbkowice Śląskie odbyła się 11 marca 2021 r. w Ząbkowickim Centrum Kultury i Turystyki.

Sesja miała charakter uroczysty – z okazji Dni Sołtysa przypadającego na dzień 11 marca Burmistrz Marcin Orzeszek wraz  z Przewodniczącym Rady Miejskiej Andrzejem Dominikiem złożyli obecnym na sali sołtysom, przewodniczącym rad sołeckich oraz przewodniczącym zarządów osiedli serdeczne życzenia oraz wręczyli podziękowania za owocną współpracę na rzecz mieszkańców sołectw jak i całej Gminy Ząbkowice Śląskie.

Na sesji omówione zostały m. in. inwestycje realizowane przez gminę, inwestycje realizowane w ramach funduszu sołeckiego, studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Ząbkowice Śląskie, system śmieciowy oraz funkcjonowanie Ząbkowickiej Komunikacji Publicznej.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.