ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Uroczystość pasowania na ucznia w Publicznym Gimnazjum nr 2

18.10.2013
Ślubowanie klas pierwszych Publicznego Gimnazjum nr 2 odbyło się 18 października 2013. W obecności burmistrza, dyrekcji, grona nauczycielskiego oraz kolegów ze starszych klas, pierwszoklasiści zostali uroczyście przyjęci w poczet społeczności szkolnej.

Najmłodsi uczniowie z pełną powagą oraz całkowitą świadomością co do wypowiadanych słów przed zebranymi w auli przybyłymi gośćmi, ślubowali należycie wypełniać obowiązki szkolne, dbać o dobre imię szkoły oraz godnie ją reprezentować. Po złożeniu przysięgi odbyła się ceremonia pasowania na ucznia.

W części artystycznej  uczniowie rywalizowali o miano najlepszej klasy w konkurencjach Turnieju Klas Pierwszych. Musieli zmierzyć się z takimi konkurencjami jak: konkurs plastyczny, konkurencja sportowa, quiz szkolny, konkurs ”Czy masz dobrą pamięć?”, bieg na orientację oraz układ taneczny do „Krakowiaka”.

Pierwsze miejsce zajęła klasa Ib – gratulujemy.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.