ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Utrudnienia na ul. Żeromskiego

23.11.2016
Firma Strabag Infrastruktura Południe sp. z o.o. informuje, że w dniach 25-26 listopada 2016r. w godz. 7:00 – 17:00 na remontowanej ulicy Żeromskiego wystąpią utrudnienia, spowodowane układaniem warstwy ścieralnej na całym odcinku drogi. Technologia wymaga wcześniejszego skropienia warstwy wiążącej, co uniemożliwia poruszanie się po drodze pojazdów samochodowych. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Prace na tej ulicy powoli dobiegają końca. Utrudnienia w piątek i sobotę wynikają z faktu układania nawierzchni na całej długości drogi, co uczni jezdnię przejezdną. Szybko postępują pracy przy chodnikach, które w znacznej części są już ukończone

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.