ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Utrudnienia w ruchu – sobota 29 sierpnia 2015 r.

28.08.2015
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ząbkowicach Śląskich informuje, iż w związku z organizacją biegu na 10 km „10 Ząbkowicka” w dniu 29 sierpnia 2015 r. (sobota) będą w Ząbkowicach Śląskich, Jaworku oraz Bobolicach utrudnienia w ruchu samochodowym.

Utrudnienia będą trwały w godzinach 10:30-13:00 i będą dotyczyły ulic: Powstańców Warszawy na całym odcinku od ulicy Ziębickiej do Jaworka oraz Sieroszowa; Strzelińska na odcinku od skrzyżowania na Jaworek do Bobolic, Stanisława Staszica, Bolesława Prusa, Marii Konopnickiej, Rynek (ruch wstrzymywany), Jaworek na całej długości i Bobolice od łącznika z drogą powiatową do skrzyżowania na Jaworek przy ulicy Strzelińskiej.

Uprasza się, by w tych godzinach nie planować trasy jazdy ww. ulicami. W biegu na 10 km udział weźmie ponad pół tysiąca biegaczy z różnych stron Polski. Start zaplanowano na ulicy Powstańców Warszawy, a metę w ząbkowickim Rynku. Do godziny 13:00 wszystkie ulice zostaną przywrócone do ruchu.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.