ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Utrudnienia w ruchu w związku z organizacją Mszy Świętej Odpustowej w niedzielę 28 lipca 2019 r. - INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW MSZY

25.07.2019
W związku z celebrowaną Mszą Świętą Odpustową w dniu 28 lipca 2019 r. na Rynku w Ząbkowicach Śląskich informujemy, że mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na Rynku oraz ulicach przyległych do Rynku w godzinach 07:00 - 15:00.

Uroczystość odprawiana będzie w godz. 11:00-14:00 przy udziale stygmatyka Brata Elia. Poniżej mapka sytuacyjna z oznaczeniem parkingów, punktu medycznego oraz toalet.

Uczestników Mszy Świętej prosi się o pobranie i wydrukowanie poniższego oznaczenia oraz umieszczenia go w widocznym miejscu za szybą w samochodzie – ułatwi to kierowanie ruchem służbom porządkowym.

W związku z przewidywanymi upałami prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, zadbanie o odpowiedni strój i wzmożoną czujność w zakresie troski o dzieci i osoby starsze.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.