ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Uwaga! BURZE Z GRADEM, SILNY WIATR! MOŻLIWE PRZEKROCZENIA STANÓW OSTRZEGAWCZYCH NA RZEKACH!

06.08.2012

Biuro Prognoz Meteorologicznych Wrocław ostrzega, iż od 2012-08-06 13:00:00 do 2012-08-07 06:00:00 przewiduje się wystąpienie burz, miejscami z opadami gradu. W nocy burze stopniowo będą zanikać, ale nadal utrzymywać się będą opady deszczu, miejscami, zwłaszcza w subregionie wrocławskim i wałbrzyskim, o natężeniu umiarkowanym i silnym. Prognozowana wysokość opadów deszczu od 10 do 30 mm, miejscami do 50 mm. Burzom towarzyszyć będą porywy wiatru od 80 km/h do 100 km/h.

W związku z prognozowanymi burzami i opadmi deszczu możliwe jest wystąpienie gwałtownych wzrostów stanów wody w zlewniach dopływów środkowej Odry. W zlewniach Bystrzycy, górnej Nysy Kłodzkiej i Kaczawy lokalnie mogą zostać przekroczone stany ostrzegawcze.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.