ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

UWAGA! Od 10.12.2021 r. kolejna zmiana organizacji ruchu w związku z przebudową ul. Kamienieckiej i Kłodzkiej

06.12.2021
Z dniem 10.12.2021 r. wkraczamy w II etap przebudowy.

Zgodnie z zatwierdzoną organizacją ruchu zastępczego na czas przebudowy ulicy Kamienieckiej i Kłodzkiej w Ząbkowicach Śląskich wprowadza się zmiany w organizacji ruchu drogowego. Z użytkowania wyłączona zostaje z część ulicy Kłodzkiej w Ząbkowicach Śl. od skrzyżowania z ul. Kamieniecką do Łącznika obwodnicy Ząbkowic Śląskich (roboty związane z zabudową kanalizacji deszczowej). 

Wprowadzona na ul. Kamienieckiej organizacja ruchu zastępczego na czas robót zostaje utrzymana, przejezdność tylko dla  służb ratunkowych oraz w zakresie skomunikowania posesji (roboty rozbiórkowe nawierzchni).

Wykonawcą zadania jest Firma Eurovia Polska S.A. z siedzibą Bielany Wrocławskie ul. Irysowa 1, 55-040 Kobierzyce.
Kierownik Budowy Pan Tomasz Jurak telefon kontaktowy 727 550 583.
Kierownik Robót Pan Marcin Tatka telefon kontaktowy 727 555 052.

Przypominamy, że autobusy linii 3 i 5 nie kursują ulicą Kamieniecką. Dla potrzeb pasażerów zorganizowane zostały dwa przystanki tymczasowe przy ulicy Cukrowniczej. Za utrudnienia przepraszamy.

Schematy tymczasowej organizacji ruchu zastępczego oraz zmienione rozkłady jazdy autobusów linii 3 i 5:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.