ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

UWAGA! Od 15.11.2021 r. przebudowa ul. Kamienieckiej - zmiana organizacji ruchu i przystanków ZKP

10.11.2021
W dniu 12.10.2021 roku została podpisana umowa z wykonawcą na zadanie „Przebudowa ulicy Kłodzkiej i Kamienieckiej w Ząbkowicach Śląskich”. W związku z tym od 15 listopada zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu.

Poniżej szczegóły wraz z mapką i nowymi rozkładami jazdy.

Remont ulicy Kamienieckiej i Kłodzkiej został podzielony na 3 etapy:

- odcinek ulicy Kamienieckiej od skrzyżowania z ulicą Bolesława Chrobrego do skrzyżowania z ulicą Kłodzką;

- odcinek ulicy Kłodzkiej od wulkanizacji do skrzyżowania z ulicą Kamieniecką;

- odcinek ulicy Kłodzkiej od skrzyżowania z ulicą Kamieniecką do skrzyżowania z ulicą Armii Krajowej i Dolnośląską.

Jako pierwszy zamknięty zostanie odcinek ulicy Kamienieckiej - od 15 listopada 2021 roku nastąpi zmiana organizacji ruchu. Ulica Kamieniecka od skrzyżowania z ulicą Bolesława Chrobrego do Skrzyżowania z ulicą Kłodzką zostanie wyłączona z ruchu - przygotowano objazd do centrum ulicą Cukrowniczą oraz Ziębicką.

Zamknięcie ulicy Kamienieckiej spowoduje również, iż autobusy linii 3 i 5 nie będą kursować ulicą Kamieniecką. Dla potrzeb pasażerów powstaną dwa przystanki tymczasowe przy ulicy Cukrowniczej. Zmianie ulegną też rozkłady jazdy. Zmiany obowiązywać będą do odwołania. O kolejnych etapach prac informować będziemy Państwa na bieżąco. Za utrudnienia przepraszamy.

Schematy tymczasowej organizacji ruchu zastępczego oraz zmienione rozkłady jazdy autobusów linii 3 i 5:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.