ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Uwaga! Od jutra duża zmiana organizacji ruchu w Ząbkowicach Śląskich

14.09.2017
3112
Już od jutra wprowadzona zostaje zmiana stałej organizacji ruchu w obrębie ulic Żeromskiego, Kusocińskiego, Ziębickiej, Cukrowniczej i Kamienieckiej w Ząbkowicach Śląskich. Dzięki wprowadzonej zmianie przez ulice Ziębicką, Staszica, Kusocińskiego i Żeromskiego nie będzie już prowadził tranzyt dla samochodów powyżej 3,5t. Prosimy o uważne sprawdzanie zamontowanych informacji.

Wprowadzana zmiana ma na celu:

1. Wyłączenie w obrębie wskazanych ulic ruchu tranzytowego pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5t.

2. Dodatkowo zmianie ulegnie pierwszeństwo ruchu na ul. Ziębickiej i Staszica, która to stanie się drogą podporządkowaną w stosunku do ulicy Ziębickiej.

3. Wprowadzenie pierwszeństwa ruchu na drodze wojewódzkie nr 385. ul. Ziębicka i Kamieniecka będą podporządkowane do ciągu ul. Kamienieckiej od strony ronda, ul. Cukrownicza, ul. Ziębicka w kierunku Ziębic.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.