ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Uwaga! Utrudnienia w ruchu podczas biegu 3xZ

19.10.2017
Ponad 150 zawodników i zawodniczek weźmie udział w GP Powiatu Ząbkowickiego 3xZ - biegu na 10 km w Ząbkowicach Śląskich, który ruszy w niedzielę 22 października 2017 r. o godzinie 11:00. W związku z tym będą utrudniania w ruchu, gdyż kilka dróg zostanie wyłączonych z ruchu pojazdów. Organizatorzy proszą o wyrozumiałość i nie planowanie podróży w godzinach trwania imprezy biegowej.

Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein informuje, iż w godzinach 10:30 – 12:45 będą utrudnienia w ruchu zarówno na ul. Powstańców Warszawy w  Ząbkowic Śląskich jak i na obrzeżach miasta w kierunku Jaworek – Sieroszów  – Ząbkowice Śląskie.

Trasa biegu, w którym wystartuje około 150 osób będzie prowadziła ulicami: ul. Powstańców Warszawy, Jaworek, kierunek Sieroszów (nawrót na drodze ok. 500 za tablicą Jaworek),  następnie nawrót na drodze w kierunku Ząbkowic Śl do Hali Słonecznej.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy w tym czasie o nieporuszanie się samochodami we wskazanych miejscach i czasie. 

 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.