ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Uwaga! W niedzielę będą utrudnienia w ruchu na ul. Powstańców Warszawy!

26.02.2019
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ząbkowicach Śląskich informuje, iż w związku z organizacją Biegu Tropem Wilczym w niedzielę 03 marca 2019 r. ulica Postawów Warszawy (od skrzyżowania z ulicą Ziębicką do skrzyżowania z ulicą Stanisława Staszica i Kusocińskiego) zostanie zamknięta dla ruchu pojazdów w godzinach 11:30 – 13:00. Za utrudnienia przepraszamy.

W Biegu Tropem Wilczym udział weźmie około 150 biegaczy, którzy pobiegną na dwóch trasach 1963 m oraz 5 km. Start i meta zlokalizowane są w Parku im. Sybiraków, a trasa prowadzi alejkami parkowymi oraz ulica Powstańców Warszawy. Dla uczestników przewidziano koszulki z podobiznami „Żołnierzy wyklętych”, pamiątkowe medale oraz poczęstunek. Szczegóły w REGULAMINIE na stronie OSiR Ząbkowice Śląskie 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.