ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

UWAGA! Zmiana organizacji w ruchu!

15.05.2020
Zgodnie z wymogami określonymi przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Ząbkowicach Śl., w celu zapewnienia swobodnego dojazdu wozów bojowych do obiektów oświatowych (szkoły podstawowej, przedszkoli i żłobka) oraz budynków mieszkalnych, została wprowadzona zmiana stałej organizacji ruchu na części ul. Ciasnej (na odcinku od ul. Armii Krajowej do ul. Krzywej), na ul. Krzywej oraz na części ul. Szkolnej )na odcinku od ul. Armii Krajowej do ul. Krzywej). Powyższa zmiana wprowadza:

- ruch jednokierunkowy (znak D-3) na części ul. Ciasnej na odcinku od ul. Armii Krajowej do ul. Krzywej, na całej ul. Krzywej oraz na części ul. Szkolnej na odcinku od ul. Ciasnej do ul. Krzywej

- całkowity zakaz zatrzymywania się i postoju (znak B-36) po prawej stronie ul. Krzywej; zakaz zatrzymywania się i postoju po lewej stronie ul. Krzywej przy budynku Izby Pamiątek i Szkoły Podstawowej nr 1 oraz po obu stronach ul. Ciasnej na odcinku od budynku nr 17 do skrzyżowania z ul. Krzywą

 - zakaz ruchu (znaku B-1) z tabliczką T-22 z informacją „Nie dotyczy mieszkańców budynku ul. Krzywa 6 i 10 i pracowników budynków przy ul. Krzywej nr 2 i 4 oraz dostawców i służb komunalnych” na  sięgaczu prowadzącym do budynków nr 6, 6a i 6b przy ul. Krzywej.

W związku z powyższym prosimy o zapoznanie się z w/w zmianami w oznakowaniu drogowym i przestrzegania zasad nowej organizacji ruchu.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.