ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Już jutro rozpoczynaja się VI Prezentacje Gospodarcze Ziemi Ząbkowickiej -ZAPRASZAMY!

14.09.2012
W dniach 15 - 16 września 2012 r. Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich organizuje VI Prezentacje Gospodarcze Ziemi Ząbkowickiej. Zaprezentują się przedsiębiorcy i instytucję z terenu powiatu ząbkowickiego. Będzie można wygrać atrakcyjne nagrody i otrzymać gadżety. Na scenie na zewnątrz hali posłuchamy koncertów.

Przed Halą Słoneczną w Ząbkowicach Śląskich staną dmuchane zamki, baseny kulkowe, a także euro bungee do dyspozycji wyłącznie dla najmłodszych mieszkańców powiatu ząbkowickiego. Park zabaw będzie kolejną atrakcją w ramach VI Prezentacji Gospodarczych Ziemi Ząbkowickiej. Organizator, czyli Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich zaprasza w godzinach 12:00 –-18:00. Wstęp bezpłatny.

Zachęcamy do udziału w kolejnych Prezentacjach Gospodarczych Ziemi Ząbkowickiej.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.