ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

VII Niesamowita Parada Motocyklowa-godzina 14.00

12.06.2015
Już jutro – 13 czerwca 2015 r. ulicami Ząbkowic Śląskich rusza widowiskowa Parada Motocyklowa w ramach 7 Potwornego Zlotu Motocyklowego MOTOFRANKENSTEIN . Ryk silników, błyszczące w słońcu choppery, zapach palonej gumy, setki miłośników jednośladów, a to wszystko na naszym Rynku - startujemy o godz. 14.00 z ulicy Szpitalnej.

Trasa parady: początek ulicą Szpitalną, następnie ul. Kłodzką, Dolnośląską, Rynek, Grunwaldzką, Placem Jana Pawła II. ulicą Kościuszki, Armii Krajowej, Proletariatczyków, Ziębicką, Powstańców Warszawy. Dalej trasa na Jaworek i wjazd do miasta ul. Strzelińską, Wrocławską, 1 Maja. Postój na Rynku zaplanowany jest na ok. 15 minut, po czym wszyscy uczestnicy 7 Parady Motocyklowej spotkają się na Ząbkowickim Zamku.

Zapraszamy do wspólnej zabawy wszystkich mieszkańców, fanów jednośladów, turystów i przejezdnych gości! 

Szczegóły na www.potwornyzlot.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.