ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

W 2017r. podatki w Gminie Ząbkowice Śląskie nie wzrosną

02.11.2016
Mieszkańcy Gminy Ząbkowice Śląskie nie zapłacą wyższych podatków w przyszłym roku. Stawki podatku od nieruchomości pozostaną na takim samym poziomie jak w roku 2016. Gmina Ząbkowice Śląskie we wszystkich podatkach ma stawki niższe od tych ustalonych przez Ministerstwo Finansów. Oznacza to, że nasza gmina nadal będzie mieć jedne z najniższych stawek podatkowych w regionie.

„Chcemy, aby Gmina Ząbkowice Śląskie była miejscem jak najbardziej atrakcyjnym do zamieszkania i prowadzenia swojej firmy w naszym regionie.” – mówi burmistrz Marcin Orzeszek – „poza inwestowaniem w infrastrukturę, oświatę, kulturę i sport, bardzo ważna jest rozsądna polityka podatkowa. Dlatego zdecydowaliśmy się nie podnosić w przyszłym roku stawek podatku. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.