ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

W 80 MINUT DOOKOŁA ŚWIATA

15.03.2012
Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Zwróconej, zaprasza wszystkich mieszkańców na wirtualną podróż dookoła świata. Jest to element międzynarodowej akcji „Tydzień z Internetem 2012”, do której przyłączyła się nasza szkoła. Kampania ma zachęcić jak najwięcej osób do korzystania z Internetu.

Spotkanie „W 80 minut dookoła świata” odbędzie się 29. marca 2012r. o godzinie 17.00 w sali komputerowej Szkoły Podstawowej z Oddziałem Przedszkolnym w Zwróconej. Do udziału w spotkaniu zachęcamy dzieci, rodziców i dziadków – każdy znajdzie coś dla siebie. Uczestnicy spotkania dobrani w drużyny będą przeprawiać się przez dżunglę, pustynię i kanion, zobaczą miasto Inków, podwodny świat i słynne muzeum. Wspólnie odkryją, że Internet jest skarbnicą wiedzy i rozrywki.

Podczas spotkania uczestnicy zarejestrują swój udział na stronie kampanii „Tydzień z Internetem 2012”. Znajduje się tam licznik, dzięki któremu będzie wiadomo, ile osób wzięło udział w akcji w poszczególnych krajach.

W organizacji spotkania pomogą nam wolontariusze.

Spotkanie będzie otwarte dla mediów.

Kampanii towarzyszy konkurs na najciekawszą relację multimedialną „Co trzy głowy to nie jedna!”, w którym będzie mogła wziąć udział nasza szkoła. Do wygrania cenne nagrody dla placówki, uczestników spotkania i wolontariuszy.

Zachęcamy do udziału w turnieju i włączenia się w „Tydzień z Internetem 2012”.

***

„Tydzień z Internetem 2012” to międzynarodowa akcja trwająca od 26 do 30 marca, koordynowana przez Telecentre-Europe. Na potrzeby kampanii zostanie uruchomiony specjalny internetowy licznik, dzięki któremu będzie wiadomo, ile osób weźmie w niej udział w poszczególnych krajach. Koordynatorem polskiej edycji jest już po raz drugi Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, realizująca Program Rozwoju Bibliotek. W Polsce „Tydzień z Internetem 2012” przeprowadzany jest pod hasłem aktywności osób starszych i solidarności międzypokoleniowej.

Informacji udziela: Sekretariat Szkoły Podstawowej z Oddziałem Przedszkolnym w Zwróconej
imię i nazwisko:
Joanna Tofel, dyrektor szkoły
email:
spzwrocona@op.pl
nr telefonu:
74 8 151 445

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.