ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

„Wakacje w PARKU” pełne atrakcji!

20.07.2015
W ubiegły weekend, 18 i 19 lipca 2015roku, Park im. Sybiraków w Ząbkowicach Śląskich przybrał niecodzienną oprawę. Na twarzach najmłodszych mieszkańców naszego miasta malowały się uśmiechy - w przenośni i dosłownie.

Pani Bogusia Cwek ozdabiała kolorowymi kredkami i brokatem buźki dzieci, których pochłonęło szaleństwo na placu zabaw.

Dodatkowo w niedzielne popołudnie spacerowicze mogli odpocząć przy kameralnej muzyce. Od godziny 16:00 wysłuchali „Jazzowych Impresji”  w wykonaniu Andrzeja Wiśniewskiego i Andrzeja Mazura.

Po  instrumentach dętych równie wielkie zainteresowanie wzbudził „Recital Wokalno-Gitarowy”  Radka Taracha i Błażeja Sobali. Covery popularnych zespołów przypadły do gustu wszystkim słuchaczom -  niezależnie od wieku.

W tegoroczne wakacje w parku to nie koniec atrakcji. W najbliższą sobotę zapraszamy na Recital Magdaleny Wąż, a dla odważnych o 21:00 w fosie, w ramach Kina Podwórkowego na seans filmu „Grawitacja" (w przypadku złej pogody, seans przeniesiony zostanie do Sali kinowej w ZOK-u) . Dodatkowo w niedzielę o godz. 17:00 Miejska Orkiestra Dęta pod batutą Andrzeja Mazura będzie „paradować”  alejkami parku.

Serdecznie zapraszamy!!!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.