ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wakacyjne spotkania w parku

09.08.2016
Ubiegły weekend w parku minął nam pod znakiem wyśmienitej, rodzinnej zabawy. W sobotni poranek odbył się trening biegowy, w którym uczestniczyły rodziny z małymi dziećmi.

Po intensywnej i  solidnej rozgrzewce uczestnicy z ogromnym zaangażowaniem pokonali najpierw dystans 1 km poświęcony najmłodszym, by następnie już tylko w  gronie dorosłych przebyć  odległość 5 km.  Dzieci w tym czasie miały przygotowane zajęcia gimnastyczne.

W tym samym czasie można było zasięgnąć wiedzy z udzielania pierwszej pomocy zorganizowanej przez ratowników medycznych.

W niedzielne, słoneczne popołudnie w altanie parkowej wystąpiły nasze lokalne zespoły:  Złocienie, Kwiat Powoju oraz Sami Swoi. Kapele stworzyły niepowtarzalny klimat muzyczny, dzięki któremu licznie zgromadzona publiczność bawiła się wyśmienicie.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.