ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Warsztaty kultywowania tradycji wielkanocnych

21.03.2012
W Ząbkowickim Ośrodku Kultury w dniu dzisiejszym zostały zorganizowane warsztaty, które miały na celu kultywowanie tradycji wielkanocnych polegających na przygotowywaniu stroików i ozdób świątecznych.

Organizatorem był Powiatowy Zespół Doradców w Ząbkowicach Śląskich. Współorganizatorami byli: Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich, Ząbkowicki Osrodek Kultury, Dolnośląska Izba Rolnicza, Bank Spółdzielczy w Ząbkowicach Śląskich, Rejonowy Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Świdnicy z siedzibą w Stolcu.

W warsztatach wzięły udział: Koła Gospodyń Wiejskich z Kluczowej, Kozińca, Stolca, Sulisławic i Tarnowa, młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, dzieci z Przedszkola Publicznego nr 2 w Ząbkowicach Śląskich.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.