ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Warsztaty w ramach projektu „Deutsch Wagen Tour” w Publicznym Gimnazjum nr 2

08.03.2012
Dnia 6 marca 2012 r. w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Ząbkowicach Śląskich odbyły się warsztaty z języka niemieckiego dla uczniów w ramach projektu „Deutsch Wagen Tour”.

Na zaproszenie nauczycielki języka niemieckiego pani Marzeny Golemy przyjechała do szkoły przedstawicielka i lektorka projektu „Deutsch Wagen Tour” pani Małgorzata Urlich-Kornacka, która po oficjalnym rozpoczęciu, przeprowadziła dwa warsztaty z języka niemieckiego dla uczniów klas I-III w formie zabaw i gier.

W uroczystym rozpoczęciu warsztatów uczestniczyła wiceburmistrz pani Ewa Figzał, która w swoim wystąpieniu do uczniów, podkreśliła znaczenie znajomości języków obcych w dzisiejszych czasach. Część oficjalną uświetnił występ wokalny naszych uczennic: Pauliny Chochorowskiej i Roksany Rzucidło.

Podczas warsztatów przedstawiono wyniki szkolnego konkursu języka niemieckiego oraz zaprezentowano najlepsze projekty konkursowe. Wszystkim uczestnikom konkursu nagrody wręczyła Pani Małgorzata Urlich-Kornacka. Po kilkugodzinnej zabawie z językiem niemieckim uczniowie opuszczali warsztaty zadowoleni i uśmiechnięci.

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Publicznego Gimnazjum nr 2 w Ząbkowicach Śląskich składają serdecznie podziękowania pani Małgorzacie Urlich-Kornackiej za zaangażowanie i trud włożony  w prowadzenie warsztatów.

Tekst: Marzena Golema - Publiczne Gimnazjum nr 2

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.