ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ważna informacja dla uczestników projektu „Granty PPGR” - oświadczenia do 22.05.2023 r.

04.04.2023
Szanowni Beneficjenci projektu „Granty PPGR”, czyli osoby, które otrzymały komputer w ramach tego projektu, w dniu 22.02.2023 r. Gmina Ząbkowice Śląskie zakończyła realizację zadania, w ramach którego zostały przyznane laptopy dzieciom z rodzin popegeerowskich.

Zgodnie z zapisami wniosku o dofinansowanie, Gmina Ząbkowice Śląskie zobowiązana jest do monitorowania rezultatów projektu.

W związku z powyższym, została do Państwa przesłana instrukcja składania podpisów elektronicznych dla oświadczeń, iż przyznane laptopy są nadal Państwa własnością oraz są przez Państwa użytkowane. Obowiązkowe również jest dołączenie zdjęcia laptopa wraz z osobą użytkującą.

Otrzymali również Państwo w przesłanych mailach możliwość rejestracji i złożenia podpisu w specjalnie do tego celu zaprojektowanej aplikacji. Prosimy zatem o zapoznanie się z przesyłanymi dokumentami oraz złożenie podpisu do 22.05.2023 r.

W przypadku problemów, prosimy o kontakt pod nr telefonu 74 8165 357, 74 8165 313.”

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.