ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

WAŻNY KOMUNIKAT DLA MIESZKAŃCÓW! Od 24 czerwca 2024 r. rozpoczną się roboty drogowe na ul. Armii Krajowej – zmiana organizacji ruchu!

12.06.2024
W poniedziałek 24 czerwca rozpoczną się roboty budowlane związane z przebudową ul. Armii Krajowej.

W związku z powyższym wprowadzona zostanie tymczasowa zmiana organizacji ruchu. Ul. Armii Krajowej zostanie zamknięta dla ruchu kołowego. Dojazd do ul. Ciasnej i ul. Krzywej będzie możliwy od ul. Dolnośląskiej – schemat tymczasowej organizacji ruchu przedstawia załączona mapa.

Przystanek Ząbkowickiej Komunikacji Publicznej na ul. Armii Krajowej zostanie tymczasowo wyłączony.

Uprzejmie prosimy wszystkich Mieszkańców parkujących pojazdy przy ul. Armii Krajowej o ich usunięcie od dnia 24 czerwca do godz. 6:00 rano, gdyż rozpoczną się prace związane z frezowaniem nawierzchni bitumicznej.  

Zwracamy się z prośbą także do wszystkich Przedsiębiorców prowadzących działalność na ul. Armii Krajowej, o uwzględnienie zmiany organizacji ruchu przy planowaniu dostaw swoich towarów.

Planowane zakończenie robót związane z kompleksową przebudową ulicy przewiduje się na grudzień 2024 r. Serdecznie przepraszamy za utrudnienia.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.