ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wędki, zestawy, koszulki i medale dla dzieci

30.05.2018
Ponad 180 osób zjawiło się na Pikniku Wędkarskim zorganizowanym przez ząbkowickie Koło PZW z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Zbiornik Owiesno pękał w szwach, a dzieci w towarzystwie opiekunów świetnie się bawiły na świeżym powietrzu. Te zawody prowadzone w piknikowym nastroju na pewno zostaną zapamiętane na długo. Każde dziecko otrzymało koszulkę klubową „Łączy nas pasja do wędkowania”, wędkę, zestaw składający się z żyłki i spławika oraz medal. Nie zabrakło oczywiście słodkości i wspólnego grillowania.

Zawody Koła PZW Ząbkowice Śląskie cieszą się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem. W niedzielę na zbiornik Owiesno przyjechało dokładnie 181 osób, a 63 dzieci rywalizowało w zawodach spławikowych. Kategorię dzieci do lat 10 wygrała Ania Rembiasz, druga była Nikola Olejnik, a trzecia Julia Rataj. Wśród dzieci w przedziale wiekowym 11-15 lat najlepszy okazał się Oskar Rogóż, drugie miejsce wywalczył Mateusz Wajda, a trzecie Adrian Bedrowicz. W najstarszej kategorii tryumfowała Weronika Wójcik, drugie miejsce zajął Błażej Majerczyk, a trzecie Wiktoria Sikorska.

W tym dniu jednak nie chodziło o zwycięstwo, a przede wszystkim dobrą zabawę. I tak też było o czym świadczą uśmiechy najmłodszych mieszkańców Ziemi Ząbkowickiej. Oczywiście wydarzenie nie odbyłoby się na takim poziomie gdyby nie osoby i firmy, które wsparły organizację zawodów. Tutaj Zarząd Koła PZW Ząbkowice Śląskie składa serdecznie podziękowania dla:

Burmistrza Ząbkowic Śląskich Marcina Orzeszka, Właścicieli firmy Balsax s.c., Właściciela firmy Pelikan Team – Bary, Restauracja, Catering, Właścicieli firmy Mikado, Właścicieli firmy Euro Billboard, Właścicielom Piekarni Białas Józef Zbigniew Krzysztof S.C., a także patronom medialnym.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.