ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Weekend z Frankensteinem 2015 z „Afromental” i „Strachy na Lachy”!

21.07.2015
Przed nami „XVII Weekend z Frankensteinem” pełen niespodzianek! Na plantach zamkowych wystąpią wielkie gwiazdy polskiej sceny muzycznej, tj. „Afromental”, „Strachy na Lachy” oraz „Miuosh” i „Maleo Reggae Rockers”.

Dla najmłodszych przygotowano zajęcia plastyczne, malowanie twarzy, warsztaty filmowe, gry terenowe i zręcznościowe oraz wiele innych ciekawych zajęć, pokazów. Ponadto przez cały dzień, aż do północy będzie można wejść na Krzywą Wieżę, a wszystkich spragnionych mocnych wrażeń  zapraszamy do „Nawiedzonego Domu” i „Sali Grabarzy”.

Ponadto w przeddzień „Weekendu z Frankensteinem” (czwartek) zapraszamy na kino grozy - projekcję filmu na plantach zamkowych. 

Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram XVII Weekendu z Frankensteinem.

  

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.