ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wieczór poezji i spotkanie autorskie ze Zbigniewem Wolfem

09.07.2015
Promocja najnowszego tomiku pt. „Słowa i Szepty” ząbkowiczanina Zbigniewa Wolfa odbyła się na spotkaniu autorskim w kawiarni Ząbkowickiego Ośrodka Kultury 25 czerwca br. Migawki z życia poety prezentowane przez Elżbietę Waż przeplatane były wierszami Zbigniewa Wolfa. Zbigniew Wolf jest poetą, malarzem, grafikiem i fotografem.

Od 2000 r. jest członkiem Stowarzyszenia Twórców Sztuki „Grota” w Ząbkowicach Śląskich, od 2003 roku zrzeszony w Dolnośląskim Stowarzyszeniu Artystów Plastyków we Wrocławiu a od 2015 roku w Związku Literatów Polskich we Wrocławiu.

Obecny tomik wierszy „Szepty i Słowa”, to poezja, która zmusza do myślenia, wskazuje potrzebę zrozumienia bliźniego, którego nierzadko traktuje się jako wroga. A przecież nic tak nie pomaga radzić sobie z zazdrością czy też z zawiścią jak dobrze ugruntowane poczucie własnej wartości by miłość i wiara w człowieka nie była tylko narzuconym obowiązkiem, lecz świadomym wyborem.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.