ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wieczór z poezją Zbigniewa Wolfa

22.03.2012
21 marca o godz. 18.00 odbyła się promocja nowego tomiku wierszy „ZNAKI CZASU” Zbigniewa Wolfa – ząbkowickiego artysty grafika i poety.

 Zbigniew Wolf - ząbkowiczanin od ponad pół wieku. Zajmuje się grafiką i poezją. Pisze już trzydzieści dziewięć lat. Do tej pory wydał cztery tomiki wierszy: „Źródła pamięci”, „Przemijanie”, Przed świtem” oraz „Znaki czasu”. Jego twórczość to jego życiowa pasja. Inspiracje do swoich wierszy bierze z obserwacji otoczenia. Spojrzenie na miasto, mieszkańców o różnych porach, w różnych okolicznościach – bezcenne. Posiada ogromny przymus tworzenia i to jest dla niego całym życiem.

W trakcie wieczoru wystąpiła utalentowana wokalistka Magda Wąż, której występ był  wielką niespodzianką podarowaną artyście. Magda to ulubiona wokalistka artysty. Przepięknie wyśpiewała (a cappella) utwory: Piotra Rubika „Strumień”, Natalii Kukulskiej „Niewidzialna dłoń”.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.