ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wielkie Finały ZLF w najbliższy weekend

19.02.2016
Od końca listopada 2015 r. do połowy lutego 2016 r. trwały w ząbkowickiej Hali Słonecznej rozgrywki sezonu zasadniczego Ząbkowickiej Ligi Futsalu. W trzynastej edycji zmagań futsalowych udział co tydzień brało 30 drużyn, czyli około 400 zawodników. Nadszedł czas na półfinały i finały, w których spotkają się najlepsze cztery drużyny z ligi I, II oraz III.

Ząbkowicka Liga Futsalu należy do największych w regionie. Udział w niej biorą zawodnicy z powiatu ząbkowickiego, kłodzkiego, dzierżoniowskiego i innych. Liga jest doskonałą formą spędzania wolnego czasu w okresie jesienno-zimowych, długich wieczorów. Patronat nad ligą sprawuje burmistrz Ząbkowic Śląskich Marcin Orzeszek, Starosta Ząbkowicki Roman Fester oraz dyrektor OSiR Henryk Saryczew.

W sobotę dowiemy się kto zostanie Mistrzem ZLF 2015/2016. Spośród wszystkich zawodników zostanie wybrany również najlepszy piłkarz, najlepszy bramkarz oraz król strzelców I Ligi. W ligach drugiej i trzeciej wyróżnienie indywidualne otrzyma najlepszy strzelec. Zapraszamy do kibicowania. Terminarz gier na plakacie. 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.