ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wielkie serce Ząbkowiczan – Sztab WOŚP z nowym rekordem!

14.01.2019
112 578,34 zł zebrał Ząbkowicki Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w ramach 27 Finału WOŚP, a to jeszcze nie wszystko – wciąż trwają aukcje internetowe! Na tę kwotę składały się pieniądze zebrane do puszek, w ramach aukcji internetowych, zakupów w siemashop i w ramach licytacji na hali słonecznej podczas samego finału. Wśród licytacji na ząbkowickim finale były m.in. możliwość spędzenia dnia w Burmistrzem Marcinem Orzeszkiem, Krzywa Wieża, Ruiny Zamku i wiele innych. Burmistrz Marcin Orzeszek wylicytował z kolei tort, który jak co roku przekazał do rozdania uczestnikom finału.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim członkom sztabu i wolontariuszom z szefem sztabu Piotrem Warzochą na czele za kolejny, wspaniały finał w Mieście Krzywej Wieży i Frankensteina – SIEMA!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.