ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Witaj Szkoło!

03.09.2018
Uczniowie w całej Polsce zainaugurowali dzisiaj nowy rok szkolny. Burmistrz Marcin Orzeszek gościł dzisiaj na uroczystych apelach w Publicznym Gimnazjum nr 1 i Szkole Podstawowej nr 3. Burmistrz życzył wszystkim uczniom, aby szkoła była nie tylko miejscem nauki, ale również rozwijania swoich pasji i talentów. Poprosił również, aby pamiętali, że tak szybko, jak minęły wakacje, tak minie i rok szkolny.

Wszystkie placówki oświatowe w Gminie Ząbkowice Śląskie są przygotowane na rozpoczęcie roku szkolnego. Warto w tym miejscu przypomnieć, że między innymi w ramach programu „Aktywna Tablica” do Szkół Podstawowych nr 2 i 3 z Ząbkowic Śląskich oraz z Braszowic, Zwróconej i Stolca trafiło nowe wyposażenie. W sumie do powyższych szkół trafiło dziewięć monitorów interaktywnych o przekątnej ekranu co najmniej 55 cali oraz jedna tablica interaktywna. Wsparcie dla Gminy Ząbkowice Śląskie w 2018 roku wynosić będzie 70 000,00 złotych. Jest to już kolejna dotacja pozyskana dla szkół z terenu Gminy Ząbkowice Śląskie. W 2017 roku zakup wyposażenia w ramach programu został zrealizowany w Szkole Podstawowej nr 1 w Ząbkowicach Śląskich.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.