ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wiwat maj! 3 Maj!

25.04.2018
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki i Publicznego Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich w Ząbkowicach Śląskich zorganizowali dzisiaj w Ząbkowickim Ośrodku Kultury Gminną Akademię z okazji 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Nie zabrakło patriotycznych wierszy i śpiewów, nawiązujących do tej jednej z najważniejszych dat w polskiej historii. Uczniowie z gimnazjum zatańczyli także poloneza, zaś ich młodsi koledzy z „jedynki” zaprezentowali krakowiaka.  Burmistrz Marcin Orzeszek podziękował wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości uczniom i nauczycielom za wspaniałe przedstawienie oraz zaprosił na oficjalne obchody święta 3 Maja, które w przyszły czwartek rozpoczną się o godz. 12:00.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.