ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wizyta gości z Niemiec - dawnych mieszkańców Ząbkowic Śląskich oraz ich rodzin

13.05.2013
Blisko 40-stu byłych mieszkańców Ząbkowic Śląskich oraz ich rodziny, którzy przyjechali z Niemiec, gościło dziś w naszym mieście.

Wizyta rozpoczęła się od przywitania przybyłych gości przez Burmistrza Marcina Orzeszka na Sali Konferencyjnej w Starostwie Powiatu Ząbkowickiego. Burmistrz życzył zebranym udanego pobytu i satysfakcji z odwiedzin ząbkowickich zakątków, zapraszając jednocześnie do ponownej wizyty i wspólnej współpracy. Powitalne słowo wygłosił także Starosta Ząbkowicki Roman Fester. O tym, jak są to ważne i wzruszające chwile dla niemieckich gości mówił pod koniec oficjalnego spotkania reprezentant niemieckiej delegacji.

W swoim planie pobytu, goście tradycyjnie uwzględnili zwiedzanie miasta, które zakończone będzie Mszą Świętą w Kościele św. Jadwigi. Życzymy naszym zagranicznym sąsiadom i dawnym mieszkańcom niezapomnianych chwil spędzonych w Ząbkowicach Śląskich i kolejnych, udanych wizyt w naszym mieście.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.