ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wizyty na inwestycjach w gminie - budynek wielofunkcyjny w Stolcu oraz podwórka w centrum Ząbkowic Śląskich

15.07.2019
Burmistrz Marcin Orzeszek wraz ze swoim współpracownikami sprawdził prowadzone w lipcu na terenie gminy inwestycje – rewitalizację podwórek w sercu Ząbkowic Śląskich - tj. rynek nr 7, 8, 9 i 10 oraz budowę budynku wielofunkcyjnego w Stolcu.

Podwórka zostały już ukończone - czekamy na odbiór. Zadanie pn.: Wyposażenie w zieleń i małą architekturę podwórek – etap I Rynek 7, 8, 9, 10  - realizowane jest w ramach projektu „Rewitalizacja przestrzeni publicznej miasta Ząbkowice Śląskie”, który jest dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Natomiast prace przy budowie budynku wielofunkcyjnego w Stolcu postępują w dobrym tempie i zgodnie z przyjętym planem. Zadanie pn.: „Budowa budynku wielofunkcyjnego w miejscowości Stolec” dofinansowane jest w ramach działania Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich, operacja typu Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

 

 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.