ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wspólne działania z Kołem PZW w Ząbkowicach Śląskich

29.05.2017
Burmistrz Marcin Orzeszek podpisał umowę na dofinansowanie zadania publicznego -Organizacja cyklu zawodów wędkarskich dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych z Gminy Ząbkowice Śląskie. Na mocy tej umowy koło Polskiego Związku Wędkarskiego otrzyma dotację w wysokości 7 000 zł. To pierwsza umowa między gminą a ząbkowickim kołem PZW.

„Jestem bardzo zadowolony, że Koło PZW Ząbkowice Śląskie będzie realizowało zadanie publiczne skierowane nie tylko do członków koła, ale przede wszystkim do dzieci i młodzieży. Dziękuję władzom gminy za wsparcie tego zadania i liczę na bardzo owocną współpracę. Za nami pierwszy piknik z okazji Dnia Dziecka, w którym udział wzięło ponad 120 osób, a w planach mamy jeszcze wiele przedsięwzięć. „Łączy nas pasja do wędkowania” – to nasze hasło, które przyświeca nam na co dzień. Mam nadzieję, że swoje hobby i fascynację do przyrody zaszczepimy wśród wielu mieszkańców regionu.”- powiedział prezes koła PZW Ząbkowice Śląskie Daniel Ciepierski.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.