ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Współpraca kluczem do sukcesu – spotkanie z przedstawicielami wspólnot mieszkaniowych

20.09.2016
31 sierpnia 2016 roku Rada Miejska Ząbkowic Śląskich przyjęła uchwałą nr XXXI/210/2016 Aktualizację Lokalnego Programu Rewitalizacji miasta Ząbkowice Śląskie. Jest to kolejny krok dający szansę na przeprowadzenie niezwykle ważnych działań związanych z poprawą wizerunku naszego miasta oraz sytuacji wielorodzinnych budynków mieszkalnych. To także szansa dla 67 zgłoszonych przez wspólnoty mieszkaniowe projektów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społeczności lokalnej Gmina Ząbkowice Śląskie pragnie włączyć się w działania rewitalizacyjne podejmowane przez zarządców i właścicieli nieruchomości znajdujących się w obszarze rewitalizacji.

W związku z powyższym w dniu 19 września 2016 r. o godz. 10:00 w Urzędzie Miejskim odbyło się spotkanie w sprawie trwającego naboru wniosków w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014- 2020 dla Poddziałania 6.3.1 Rewitalizacja zdegradowanych obszarów- konkursy horyzontalne- nabór na OSI. Na spotkaniu przedstawiono najważniejsze aspekty dot. naboru. W spotkaniu uczestniczyli zarządcy, przedstawiciele wspólnot, Burmistrz Marcin Orzeszek oraz pracownicy Wydziału Funduszy Zewnętrznych.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.