ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

16.01.2018
Tradycyjne już spotkanie noworoczne burmistrza z przedstawicielami instytucji publicznych, szkół, stowarzyszeń i organizacji pozarządowych oraz przedsiębiorców odbyło się w miniony czwartek w Ząbkowickim Ośrodku Kultury. Wszystkim zebranym życzenia złożyli ze sceny Burmistrz Marcin Orzeszek i Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Dominik. Burmistrz podziękował za udaną współpracę w minionym roku, podkreślając, że dzięki tej współpracy Gmina Ząbkowice Śląskie jest silniejsza i zmierza w dobrym kierunku. Burmistrz zaznaczył, że „jest to możliwe dlatego, że potrafimy ze sobą rozmawiać, a przede wszystkim wszyscy kochamy Gminę Ząbkowice Śląskie.”

Koncert uświetniła orkiestra kameralna Ricordanza z Wrocławia, założona i prowadzona przez Wiktora Kuzniecowa, której towarzyszyła sporanistka Hanna Błachuta. Koncert poprowadził znany satyryk Jerzy Skoczylas.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.