ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wybierz gwiazdy na przyszłoroczne imprezy!

18.11.2015
Wilki, Ira, Strachy na Lachy, Ray Wilson, Coma, Acid Drinkers, Kamil Bednarek – to tylko niektóre spośród gwiazd muzyki, jakie wystąpiły w Ząbkowicach Śląskich. Zdecyduj, kto zagra w przyszłym roku podczas Dni i Nocy Krzywej Wieży oraz Weekendu z Frankensteinem! Zachęcamy do wysyłania swoich propozycji, kogo najchętniej widzielibyście na scenie w Mieście Krzywej Wieży i Frankensteina.

Swoje propozycje prosimy wysyłać na adres e-mail: karolina.kita@zabkowiceslaskie.pl lub bezpośrednio w Wydziale Rozwoju i Promocji Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich, I piętro, pokój nr 19.

 

Propozycja powinna zawierać imię i nazwisko osoby zgłaszającej, miejscowość z jakiej pochodzi oraz oczywiście nazwę zespołu. Zgłoszenia prosimy przesyłać do 23 grudnia 2015r. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.