ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wybierz imię Frankensteinowi!

07.07.2015
Od dwóch tygodni na targowisku, w rynku czy na organizowanych imprezach mogliśmy podziwiać nowego mieszkańca Miasta Krzywej Wieży i Frankensteina, maskotkę Frankensteina. Nie tylko najmłodsi, ale również i dorośli bardzo chętnie i często fotografowali się z maskotką. Z tej okazji administratorzy profilu „Ząbkowice Śląskie Miasto Krzywej Wieży-Frankensteina” na portalu facebook.com zorganizowali konkurs na imię dla maskotki. Jakie są jego zasady ?

„Bardzo proste – wystarczy polubić nasz profil, zrobić sobie zdjęcie z maskotką Frankensteina i udostępnić je na naszej tablicy, w opisie zdjęcia wpisując proponowane imię” – komentują organizatorzy. Konkurs będzie trwał do 16 sierpnia 2015r. Najbliższa okazja do zrobienia sobie zdjęcia z Frankensteinem będzie już w ten weekend na Dniach i Nocach Krzywej Wieży, na które zapraszamy wszystkich bardzo gorąco! 

Organizatorzy spośród wszystkich przesłanych prac wybiorą 3 najciekawsze, które zostaną nagrodzone. Z tych trzech pozycji wybrane zostanie także imię dla maskotki Frankensteina, która oficjalnie zostanie "ochrzczona" na XVIII Weekendzie z Frankensteinem w dniach 28-29 sierpnia!

Ząbkowice Śląskie Miasto Krzywej Wieży-Frankensteina

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.