ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wycieczka dla Mieszkańców Gminy Ząbkowice Śląskie do Czerwonego Kostelca - zapraszamy!

05.08.2021
Gmina Ząbkowice Śląskie realizuje projekt pn. „Przekraczamy granice – krajowe, kulturowe i sportowe”. W jego ramach zaplanowano wycieczkę dla mieszkańców gminy Ząbkowice Śląskie do Czerwonego Kostelca, która odbędzie się w dniu 21.08.2021 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu Wszystkich Mieszkańców.


Zgłoszenia udziału w wycieczce można dokonywać osobiście w Ząbkowickim Centrum Kultury i Turystyki, ul. Rynek 24 w Ząbkowicach Śląskich, telefonicznie pod numerem 74 815 28 96 oraz mailowo na adres biuro@zckit.pl do dnia 14 sierpnia 2021 roku. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Gmina Ząbkowice Śląskie zapewnia pokrycie kosztów transportu na trasie Ząbkowice Śląskie – Czerwony Kostelec i Czerwony Kostelec – Ząbkowice Śląskie.

W programie wycieczki m.in.:

  • msza święta
  • zwiedzanie miasta
  • udział w Międzynarodowym Festiwalu Folkloru

Program można znaleźć na stronie http://www.folklorck.cz/festival-2021/program/
 

Jednocześnie informujemy, iż w reakcji na odnotowywane w Czechach przypadki COVID war. delta, od 09.07.2021 zaostrzone zostają zasady dot. wykazywania przez podróżujących tzw. bezinfekcyjności. Konieczne jest zaświadczenie o przyjęciu dwóch dawek szczepionki na COVID-19 lub odbyciu choroby lub wykonanie testu – antygenowy ważny 48h lub PCR ważny 72h (obowiązuje osoby powyżej 5 roku życia) !!!
 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.