ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wycieczka do ZOO

10.08.2012
Dnia 9 sierpnia 2012 r. już po raz drugi w czasie tegorocznych wakacji, 50 dzieci uczestniczyło w integracyjnej wycieczce zorganizowanej przez ząbkowicką bibliotekę. Głównym celem wyprawy było wrocławskie ZOO, Park Szczytnicki i Hala Stulecia.

Uczestnicy  zobaczyli wiele ciekawych ,egzotycznych zwierząt. Dzieci odwiedziły zagrodę ze zwierzętami hodowlanymi z różnych części świata ,małpiarnę, motylarnię, terrarium, akwarium i nowo powstałe fokarium. Widziały też  w budowie oceanarium i afrykanarium , którego otwarcie nastąpi w 2014 roku. Zmęczone choć  bardzo zadowolone mogły odpocząć nad stawem  w Parku Szczytnickim, „gonić wodę” z wodotrysków koło Hali Stulecia.

Z niecierpliwością czekają na następną ,już ostatnią wycieczkę, organizowaną przez bibliotekę na pożegnanie lata.

Foto i tekst; Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Ząbkowicach Śląskich

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.