ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wykonawca przebudowy ul. Stefana Żeromskiego wyłoniony

24.03.2016
Znamy już wykonawcę zamówienia publicznego realizowanego w trybie przetargu nieograniczonego na robotę budowlaną pn.: "Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 385 w obrębie miasta Ząbkowice Śląskie" - Odcinek nr 2, ulica Stefana Żeromskiego wraz z parkingiem. Gmina Ząbkowice Śląskie, jako zamawiający, informuje wszystkich wykonawców, ze za najkorzystniejszą uznana została:

Oferta nr 5, złożona przez: 

STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o.

Wysoka

ul. Lipowa 5a

52-200 Wrocław

 

Uzasadnienie wyboru: 

Kryterium oceny ofert przewidzianym w specyfikacji istotnych warunków zamówienia jest cena wykonania przedmiotu zamówienia oraz okres gwarancji. W oparciu o powyższe kryteria oceny ofert, oferta złożona przez STRABAG Infrastruktura Południe sp. z o.o. Wysoka, ul. Lipowa 5a, 52-200 Wrocław, jako oferta nieodrzucona, z największą liczbą przyznanych punktów uznana została za najkorzystniejszą. 

Pełna treść zawiadomienia dostępna jest TUTAJ

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.