ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wymiana 2067 opraw oświetleniowych na ledowe w Gminie Ząbkowice Śląskie – umowa z wykonawcą podpisana!

04.03.2022
W ramach zadania „Ograniczenie niskiej emisji poprzez wymianę oświetlenia na energooszczędne na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie” wymienione zostanie 1133 sztuk opraw świetlnych na terenie miasta oraz 934 sztuki na terenach wiejskich - łącznie 2067 opraw w 1 822 punktach świetlnych.

Przedsięwzięcie w większości obejmuje wymianę wysięgników i opraw w celu zapewnienia zgodności z normami oraz zapewnienia efektywności energetycznej oświetlenia. W miejscach, w których były duże odległości między słupami i gdzie nie było możliwości spełnienia normy oświetleniowej zaplanowano dogęszczenie punktów świetlnych na istniejących słupach czyli dowieszenie 245 opraw.

W ramach zadania dla części dotyczącej naszej gminy wykonane zostanie energooszczędne oświetlenie drogowe przy drogach publicznych na terenie miasta i sołectw gminy Ząbkowice Śląskie.

W postępowaniu na wymianę oświetlenia wybrano ofertę Przedsiębiorstwa Handlowo Usługowego „MADO” Andrzej Mróz, ul. Leśna 3, 08-330 Kosów Lacki (woj. mazowieckie). Umowa została podpisana 3 marca 2022 r.

Planowany termin zakończenia to koniec września 2022 r.

Szczegóły pod linkiem:
https://bip.zabkowiceslaskie.pl/przetarg/6245/zp-271-21-2021

Projekt "Ograniczenie niskiej emisji poprzez wymianę oświetlenia na energooszczędne na terenie gminy Ziębice, gminy Ząbkowice Śląskie i gminy Złoty Stok" jest dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.