ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

X Prezentacje Gospodarcze Ziemi Ząbkowickiej i III Targi Rolno – Spożywcze - zaproszenie dla wystawców

19.07.2016
Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich oraz Gmina Ząbkowice Śląskie organizują X Prezentacje Gospodarcze Ziemi Ząbkowickiej i III Targi Rolno – Spożywcze, które odbędą się w dniach 17-18 września 2016 na Hali Słonecznej w Ząbkowicach Śląskich. Zapraszamy do udziału przedsiębiorców, wystawców, rzemieślników i rękodzielników oraz producentów i wytwórców z branży rolno-spożywczej. Szczegóły dotyczące zgłoszeń poniżej.

Do udziału w obu wydarzeniach obowiązuje jeden formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenia przyjmuje: Kinga Grabowa - Wydział Promocji, Oświaty i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Ząbkowicach Śląskich, tel. 74 81628 16,
e-mail: kinga@zabkowice-powiat.pl

Pobierz formularz: formularz_zgloszeniowy_prezentacje_2016.pdf

Szczegółowe informacje:
Wydział Promocji, Oświaty i Rozwoju Starostwa Powiatowego, ul. Sienkiewicza 11, 57-200 Ząbkowice Śląskie, pok. 305, tel. 74 816 28 15, e-mail: d.ciepierski@zabkowice-powiat.pl;
Wydział Promocji Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie, tel. 74 816 53 22, e-mail: promocja@zabkowiceslaskie.pl.

Na ten rok organizatorzy zaplanowali nowości, o których dowiecie się Państwo w późniejszych terminach. Tak, jak od kilku lat, tak i w tym roku, udział w prezentacjach i targach jest całkowicie darmowy. Podczas prezentacji odbędzie się konkurs na najbardziej atrakcyjne stoisko, w którym zwycięzca otrzyma nagrodę finansową w wysokości 3.000 zł. Tradycyjnie wystawcy będą mogli przekazać nagrody i upominki na loterię fantową.

Na zewnątrz, przed Halą, będą się odbywać koncerty i zabawy. Serdecznie zapraszamy do udziału. Godziny trwania imprezy od 12.00 do 19.00 (sobota) i od 12.00 do 18.00 (niedziela). Wierzymy, że inicjatywa będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony wystawców jak i zwiedzających. Liczymy na Państwa obecność.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.