ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

XCVII Sesja Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich

31.01.2024
XCVII Sesja Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich

W środę 31 stycznia 2024 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego, odbyła się XCVII sesja Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.

2. Stwierdzenie prawomocności obrad.

3. Przedstawienie porządku obrad.

4. Przyjęcie protokołów z dnia 19.12.2023 r. i 29.12.2023 r.

5. Informacje Przewodniczącego Rady o działaniach podejmowanych
w okresie międzysesyjnym. 

6. Sprawozdanie z działalności Burmistrza w okresie międzysesyjnym.

7. Sprawozdanie z prac Stałych Komisji Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich za rok 2023.

8. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wprowadzenia zmian
w budżecie miasta i gminy na 2024 rok. (projekt nr 1)

9. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zatwierdzenia wieloletniego planu rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych na lata 2024-2028 Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji „Delfin” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  z siedzibą przy ul. Rzecznej w Ząbkowicach Śląskich Rady Miejskiej.

10. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie  przyznania dotacji celowej na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków lub znajdujących się w gminnej ewidencji zabytków. 

11. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały nr LXXXVII/527/2023 z dnia 29 czerwca 2023 roku w sprawie  wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia międzygminnego  pomiędzy Gminą Ziębice a Gminą Ząbkowice Śląskie w przedmiocie powierzenia Gminie Ziębice realizacji zadania publicznego polegającego na organizacji publicznego transportu zbiorowego na międzygminnej linii komunikacyjnej na obszarze gminy Ząbkowice Śląskie.

12. Interpelacje i zapytania Radnych.

13. Wolne wnioski i informacje.

14. Zakończenie obrad.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.